Samsung Galaxy M20 sızıntısı

Galaxy M20‘nin ön cam paneli geçen gün sızdırıldıktan sonra, bugün de arka paneli görüyoruz. Bu tasarım bulmacanın son parçası oldu ve bir çift kamera kurulumu ile gelecek ortaya koymaktadır. Ve neyse ki bazıları için de bir metal gövdeye sahip olacak.

Arka taraftaki iki fotoğraf makinesine ek olarak, cihaz ayrıca arkadan monteli bir parmak izi okuyucusuna sahip olacak, bir yandan çekimde 3,5 mm ses jakı, şarj ve veri aktarımı için USB-C konektörü ve alttan ateşlemeli hoparlör ızgarası ortaya çıkıyor.

Telefonun Hindistan’da Galaxy M10 ile birlikte duyurulması bekleniyor ve Samsung’un kendi türünün ilk örneği olacağını belirtti. Samsung bütçe tekliflerini daha az sayıda ürün haline getirmeye karar verdikten sonra. Bu yüzden Galaxy M telefonları, çoğunlukla Hindistan’da bulunan Galaxy On cihazları için ardıl olacak.

Bildirildiğine göre, iki telefon zaten üretime girmiş ve resmi açıklamalarını önümüzdeki haftalarda veya aylarda beklemektedir. Fiyatlar makul bir şekilde düşük olmalıdır. Galaxy M10 için 140 dolar ve Galaxy M20 için yaklaşık 200 dolar fiyat etiketi olacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz