Samsung Galaxy S10

Samsung dalga geçmeyi seviyor. Böylece, Galaxy S10 lansman tarihinin hızlı yaklaşmasıyla birlikte, şirket şimdi yeni serinin en kalabalık memnuniyet verici yükseltme olacağına inandığım şeyi sızdırmaya karar verdi…

Kartal gözlü tipster Ice Universe tarafından yakalanan Samsung, bu yıl “Çünkü daha fazlasını hak ediyorsun” şeklindeki büyük değişikliği vurgulamadan önce serinin önceki başarılarını listeleyen Galaxy S10 için 25 saniyelik bir tanıtım yayınladı.

Terimin kendisi bir ipucudur, çünkü Samsung büyük ve hızlı bir batarya şarjı gösterdikten sonra kullanır. Galaxy S10 serisinin zaten bu ikisini de veren bataryalara sahip olduğunu söyleyen sızıntılarla , Ice Universe, Samsung’un bu haberi etkili bir şekilde damgalamak için teaserını kullandığını belirtti.

Peki bu yeni Galaxy S10 pilleri ne kadar büyük olacak ve ne kadar hızlı şarj olacak?

Galaxy S10’un Galaxy s9’dan 500 mAh’lik bir artış ile 3500 mah elde etmesi beklenirken, Galaxy S10 Plus da bir Galaxy Note 9’dan 500 mAh fazla olacak ve 4,000 mAh (satın alabileceğiniz en uzun süren akıllı telefonlardan biridir). Bu arada, 15w’dan 22.5 W’a kadar güç artışı sayesinde şarj hızları artırılıyor.

Bununla birlikte, her şey iyi bir haber değil, çünkü yeni düz ekranlı Galaxy S10 Lite, sadece 3.100 mAh batarya kapasitesine sahip olacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz