Samsung yeni teknolojilerini sunacak!

Samsung, CES 2019 fuarında sergilenecek olan C-Lab bölümünün yeni projelerinden bahsetti , bunlardan biri de ASMR içeriğini aiMo’yu yapay kulak şeklinde kaydetmek için bir kayıt cihazı.

C-Lab ilk olarak Güney Koreli üretici tarafından 2012 yılında piyasaya sürüldü. Açıklanan tüm cihazlar bir temanın himayesinde yaratıldı – yapay zeka teknolojisi.

Yani, Tisplay sistemi canlı reklamlar için özel olarak oluşturulur. Bu lider giysi üzerinde herhangi bir görüntü bindirmek için izin verir.

Samsung ayrıca kayıt sırasında videoyu bağımsız olarak düzenleyen yeni video editörü MEDEO‘yu da tanıttı. Editör, kullanıcının yüzünü veya manzarasını tanıyabilir ve yapay zeka kullanarak uygun efektler uygulayabilir.

Alight aydınlatma sistemi, sağlığa yararlı parıltı parametrelerini optimize edebilir. Lamba, kullanıcının hareketlerini tümleşik bir kamera yardımı ile algılar ve duruma göre ışık seviyesini otomatik olarak değiştirir.

Kendinden regüleli monitör standı Girin Monitor Stand, özellikle duruş düzeyi düşük insanlar için tasarlanmıştır. Sistem kullanıcının pozisyonunu gerçek zamanlı olarak izler ve ekranın konumunu değiştirir.

Haber okumak isteyenler için Samsung, PRISMIT uygulamasını geliştirdi. Google Haberler’le benzerlikle çalışır – farklı haber toplayıcılardan bir olayın kronolojisini sağlar.

Bir mobil uygulama ve kulaklıktan oluşan, işitme engelliler için SnailSound işitme cihazı, sesi artırır ve aynı zamanda arka plandaki gürültüyü de azaltır. Teknoloji akıllı doğrusal olmayan amplifikasyon ve uyarlamalı algoritmalar ile çalışır.

Buna ek olarak, şirket kendi ruhlarını oluşturmak için Perfume Blender hizmetini sunacak. Sistem, bileşenlerin depolandığı özel bir cihaz ve aromayı özelleştirmek için bir mobil uygulama ile çalışır.

Tüm bu projeler 8 – 11 Ocak 2019 tarihleri ​​arasında Las Vegas’ta yapılacak 2019 Tüketici Elektronik Gösterisinde sunulacak.

Kaynak

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz