Samsung, bu sene Note modelleri hakkında yeni kararlar aldı. Galaxy Note 20 cihazının ekran boyutu ile alakalı farklı bilgiler ortaya atıldı. Ortaya çıkan bilgilere göre Samsung Galaxy Note 20 modelinin ekran boyutu büyük gelecek. Samsung’un Galaxy 20 modelinin 6.7 inç büyüklüğünde bir ekran ile geleceği bilgisi ortaya atıldı.

Ortaya atılan bu bilgi doğru ise Samsung’un Note 20 modellerinde ekran boyutlarında değişiklik gerçekleşecek. Samsung’un Galaxy S20 Ultra modelinin ekran boyutu 6.9 inç olarak belirlendi. Şimdi ise Plus olarak adlandırılacak olan Note 20 modeli ekran seviyesini 6.9 inç’ çıkaracağı iddia ediliyor. Gelecek olan ekran büyüklüğü şimdide büyük bir meraka yol açtı. Samsung Galaxy Note 20 modelinin sızdırılan görselinde bir detay daha ortaya çıktı.

Daha önceki haberimizde bu detayı sizlerle paylaşmıştık. Samsung S Pen konumlandırılması normalde cihazın sağ tarafında oluyordu ancak S Pen bu sefer cihazın sol bölümünde yerini aldı. Eğer korona virüs nedeniyle bir sorun çıkmazsa cihazın Ağustos 2020’de tanıtılması bekleniliyor. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz