Güney Koreli teknoloji devi olarak tanıdığımız Samsung, bugüne kadar açıklama yapmadığı yapay zeka teknolojisi Neon’u CES 2020 ile tanıtıyor. Teknoloji hakkında merak ettiğiniz sorulara şimdi cevap veriyoruz…

Twitter üzerinden paylaşılan bir açıklama ile Samsung, kullanıcılarının en iyi arkadaşı olacak bir yapay zeka üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Bu çalışmayı ise CES 2020 ile duyuracak. Neon adında gelen proje ile Samsung Star Labs ekibinin geliştirdiği öğrenildi. 16 Aralık’tan itibaren Neon hakkında birçok tweet paylaşıldığı dile getirilirken, Kapur tarafından paylaşılan açıklama tüm boşlukları doldurmaya yetti.

Neon, sesli asistan Bixby için bir geliştirme olabilir mi?

Bu bakımdan Neon’un kendi sitesinde yer aldığı gibi bu proje hakkında çok fazla bir detayın olmadığını belirtelim. Aslında bir video paylaşıldı ve zihinler bunaldı. Samsung’un sesli asistanı Bixby ile alakalı bir gelişme olabilir mi?

Teknolojinin Bixby ile alakalı olduğunu bizlere yansıtan ise Bixby logosunun yer alması oluyor. Böylelikle Samsung’un sesli asistanını daha fazla geliştirdiğini tahmin ediyor olmamız gayet normal.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz