Çin’in ünlü sertifikasyon kurumu olan TENAA’da karşımıza çıkan kapaklı tasarıma sahip Samsung‘un yeni akıllı telefonu, sessiz bir şekilde tanıtıldı. Resmi olarak tanıtılan Samsung W2016 modelinin en dikkat çekici özelliği ise çift ekrana sahip olması.

Çift ekran özelliği çoğu kullanıcılar için hala gereksiz gibi gelebiliyor fakat Samsung firmasına göre Asya gibi önemli akıllı telefon pazarlarında bu özelliğin oldukça büyük avantajları bulunuyor. Alüminyum çerçevesi olan yeni model, kavisli ve metal arka yüzü ile üst düzey tasarım örneğini kullanıcılarına sunuyor. Telefonun altında yer alan hoparlör delikleri ve altında yer alan USB girişi ise Galaxy S6 tasarımını akıllara getiriyor.

İki Ayrı Renk Seçeneği

Altın ve gümüş olarak iki ayrı renk seçeneği ile tanıtılan Samsung w2016, yaklaşık olarak 204 gram ağırlığına sahip. Kapatıldığı zaman 15.1 mm kalınlığına gelen yeni akıllı telefon modelinin biraz kalın bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Samsung W2016

Fakat 3.9 inç’lik 1280 x 768 AMOLED ekran ve T9 tuş takımı için bu kalınlığı görmezden gelebiliyorsunuz.

Samsung W2016 Teknik Özellikleri?

W2016 modelinin teknik özelliklerine bakıldığı zaman Exynos 7420 işlemci, 3 GB RAM, 64 GB depolama alanı, 16 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kamera karşımıza çıkıyor. Android 5.1 işletim sistemi ile tanıtılan yeni model aynı zamanda kablosuz şarj özelliğine de sahip. 2.000 mAh gücündeki pili ve çift SIM LTE özelliği ise bu modelin en dikkat çeken özellikleri arasında yer alıyor.

Samsung’un yeni telefonu W2016’nın fiyatı ile ilgili ve Çin bölgesinin dışına çıkıp çıkmayacağı ile ilgili ise şimdilik bir bilgi yer almıyor.

Kaynak: GSMarena

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz