Tabletlerin fazla tutulmaması sebebiyle üretimi pek fazla olmuyor. Hatta Tablet pazarında gittikçe daralma oluyor. Çoğu kişi için telefon ve dizüstü yeterli geldiği için tablet kullanımı çok fazla tutulmamak. Ancak Samsung bu durumu fazla önemsemediğini görüyoruz ki yeni tableti ile karşımıza çıkıyor. Farklı yeni tabletle karşımıza çıkan Samsung, bu tableti ile hangi özellikleri getirdiğini inceleyelim.

Tablet Performans Testinde Ortaya Çıktı

Bilgisayarlar yerine kullanılması tahmin edilen, hayatımıza kolaylık getireceğini savunan tabletler, kullanıcılar tarafından fazla ilgi görmedi ve tabletler hayatımızda varla yok arasında duruyor gibi.

Satışlarında düşüş yaşandığı için birçok firma tarafından artık tablet üretimi bile gerçekleşmiyordu. Ancak Apple bu konuda iddiasını her zaman ortaya atarak iPad modelleri diğer Android tabletlere göre büyük bir fark oluşturmuş durumda. iPad kalite konusunda kendini belli etmiş olsa da Samsung bu durumu kabul etmeyerek yeni tabletiyle ortaya çıktı.

Samsung’un çıkacağına dair hiç haberimiz olmadığı tableti GeekBench testinde kendini belli etti. Samsung Exynos 7885 işlemci ile çalışan tablette 2 GB RAM’e sahip olduğu görülüyor. Android 9 ile çalışan tablet aynı zamanda Samsung SM-T515 model numarasına sahiptir.

Orta seviyede olan bu tablet tek çekirdek testinden 1277 puan almış. Tek çekirdek testinden bu puanı alırken çoklu çekirdek testinden de 4034 puan alarak ortaya çıktı.

Modelin tanıtımının ne zaman olacağı ve fiyatının ne olacağı konusunda şu an için bilgi yoktur. İlerleyen zamanlarda elimize çeken bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz