Gelişen teknolojiyle beraber akıllı telefon kullanım süreleri artış göstermeye başladı. Ancak şarj sorunu çok önemli bir sorun olmasından dolayı, akıllı telefon almak isteyen kullanıcılar alırken fiyata ve şarj süresini dikkate alarak hareket ediyor. Peki en uzun şarjı giden telefonlar hangisi? İşte sorularınızın cevapları için birkaç telefonu sizler için derledik…

En Uzun Şarjı Giden Telefonlar Hangileri?

Akıllı cep telefonu sektöründe her gün bir üst seviye telefon daha üretilmekte. Ancak cep telefonları özellikleri dikkat çekmesine rağmen şarj veya batarya kapasiteleri artık daha fazla dikkat çekiyor. Bu bakımdan gelişen cep telefonlarıyla beraber batarya kapasiteleri de dikkat çekiyor.

En uzun şarj süresi olan telefonlar;

Xiaomi Mi Max 3

Xiaomi Mi Max 3 model akıllı telefon 6.9 inç ekrana sahip ve 4GB RAM ile 64GB depolama alanıyla beraber geliyor. Batarya kapasitesi konusunda 5500mAh olarak geldiği için çok uzun bir kullanım sunuyor.

Huawei Mate 20 Pro:

Huawei Mate 20 Pro model akıllı telefon 6.3 inç bir ekran ile kutusundan 6GB RAM ve 128GB depolama alanı ile çıkıyor. Batarya kapasitesi ise 4200mAh ve kullanıcıları tatmin etmeyi başarıyor.

Apple iPhone XS Max

Apple iPhone XS Max model akıllı telefon 6.5 inç ekran ve 4GB RAM ile 512GB depolama alanı ile kutusundan çıkarken 3174mAh bataryası ile çıkarken işletim sistemini stabil ve kusursuz olması gereği yüksek kullanım süresi vaad ediyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz