Shazam uygulaması şarkı bulma uygulamasıdır ve sıklıkla tercih edilmektedir. Yayınlanan iOS 13 ardından iPhone cihazlara karanlık mod özelliği geldi. Apple tarafından popüler müzik bulma uygulaması olan Shazam’a karanlık mod özelliği sunuldu. Shazam tarafından kısa bir süre sonra Android cihazlara karanlık mod eklenmesi bekleniliyor.

Apple, kısa bir süre önce Shazam’ı satın aldı. Apple tarafından satın alınan uygulamaya karanlık mod özelliğini eklemek için ekstra bir çaba sarf etmenize gerek yok. iPhone kullanıcısıysanız ve iOS 13 güncellemesini telefonunuza güncellediyseniz, telefon Shazam uygulamasını da otomatik olarak karanlık moda alacaktır. Eğer aydınlık halini tekrar kullanmak istiyorsanız da karanlık moddan çıkmanız yeterli olacaktır.

İşletim sistemlerinde güncelleme ile beraber karanlık modda kullanılmaya başlandı. Karanlık mod sayesinde kullanıcıların gözleri daha da rahat ediyor ve şarj bakımından da tasarruf ediyorlar. Ayrıca telefona farklı bir görüntü katan karanlık mod oldukça beğenilen bir özelliktir. Karanlık mod özelliği iPhone cihazlarda yeni yayılsa da birçok kullanıcı tarafından bu özelliğin tutulacağını belirtebiliriz. Karanlık mod hakkında merak ettiklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz