Bu yazımızda sizlere silinen Tiktok hesabını geri getirme işleminden bahsedeceğiz. İlk olarak şunu belirtelim, silinen Tiktok hesabını geri getirme gibi bir imkânınız maalesef yoktur. Ancak silinen Tiktok hesabınızı geri getirmek için bazı yollar deneyeceğiz.

Tiktok yardım alanını okuduğumuz zaman silinen hesap için bir kurtarma yöntemi olmadığını belirtmektedir. Facebook ve Instagram’da silinen hesap için bir adres bulunmaktadır ancak Tiktok tarafından böyle bir adres sunulmamaktadır. Tiktok, Facebook ve Instagram’a göre yeni bir uygulama olduğu için, gelişmesi de tam olarak tamamlanmamıştır. Tiktok silinen hesabı geri getirmek için yapmanız gereken yardım seçeneklerine göz atma ve Tiktok iletişim alanına sorununuzu rapor etmeniz gerekecektir.

Bir ihtimal ile hesabınızın geri iadesi olabilir. Hesabınızın geri iadesi olması için önemli nedenlere sahip olmanız gerektiğini de belirtelim. Eğer hesabınız sizden izinsiz çalınıp daha sonra kapatıldıysa bu yasal olmayan bir yoldur ve Tiktok bunu değerlendirmeye alır. Ya da haksız yere yapılan şikâyetler sonucu hesabınız kapatıldıysa bu durum da değerlendirmeye alınabilir.

Hesabınız açıldıktan sonra da eski videoları yönetim hakkına sahip olamazsınız. Yani videolarınız silinmez ama videoları yönetemezsiniz. Açık mesajlar ve yorumlarınız var ise bunlar da görünebilir. Tiktok müşteri hizmetlerini arayarak merak ettikleriniz konusunda iletişime geçebilirsiniz. Geri almak için bir kez mail atmanız yeterli olmayabilir, çoğu zaman geri dönüş yapılmıyor. Kısacası bir kez sorununuzu dile getirmeniz yeterli olmayabilir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz