Insider Veniamin Geskin ve 91mobiles web sitesi, iOS 14’te en son çalışan uygulamaların görüntülenmesinden sorumlu olan güncellenmiş program değiştirme menüsüne ilk bakışını sundu.

Video, iPhone 11 Pro Max’te dahili test için iOS 14 yapısının çalışmasını gösteriyor. Aynı zamanda, ekranda yukarı doğru kaydırarak kapatılabilen dört uygulamanın bir önizlemesi görüntülenir. Diğer uygulamalar yatay kaydırmada kullanılabilir.

Videonun üçüncü saniyesinde, önizlemeyi aşağı kaydırmanın kilit simgesinin görünmesine neden olduğunu fark edebilirsiniz. Bu şekilde uygulamayı yanlışlıkla kapatılmaya karşı koruyabileceğiniz varsayılmaktadır.

Yazarlar , gösterilen arayüzün Jailbreak kullanan bir ince ayar olmadığını iddia ediyorlar. Ayarlarda üç ayar kullanılabilir: Güverte Değiştirici, Şebeke Değiştirici ve Minimum Canlı Değiştirici.

iOS 14, Haziran ayının ilk yarısında yapılacak olan WWDC 2020 Geliştirici Konferansı sırasında sunulacak. Daha önce Apple’ın varsayılan olarak üçüncü taraf uygulamalarını (tarayıcılar ve e-posta istemcileri) yüklemeyle ilgili kısıtlamaları kaldırmayı düşündüğü bildirilmişti .

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz