Skype 6.0 iOS ve Android sürümü çıktı. Yeni sürüm materyal tasarıma ve daha iyileştirilmiş bir görünüme sahip. Skype 6.0 sürümüne gelen özellikler Android sürümüne göre farklılık göstermekte.

Öncelikle okunmamış mesajlara odaklanılmış. Sağ altta bulunan + butonuna dokununca karşınıza Görüntülü Mesaj, Görüntülü Çağrı, Sesli Çağrı ve Sohbet seçenekleri geliyor.

iOS sürümü aynı şekilde iyileştirilmiş ve materyal tasarıma sahip. Bu sürümde kişiyi sağa kaydırdığınızda karşınıza görüntülü arama ya da çağrı seçenekleri çıkıyor. Ayrıca şimdi arama yapmak, bağlantı, konum, fotoğraf paylaşmak çok daha kolay. iOS uygulaması bu sürümde çok daha gelişmiş bir arama sunuyor.

skype 6.0 ios

Skype 6.0 Android indir:

[appbox googleplay com.skype.raider]

Skype 6.0 iOS indir:

[appbox appstore 304878510]

Ancak Android sürümünde kişiyi sağa kaydırdığınızda karşınıza görüntülü arama ya da çağrı seçenekleri çıkmıyor. Aşağıdaki yeni sürüme ait ekran görüntülerini görebilirsiniz.

Skype android-2

Ayarlar kısmında “Telefon defterine kopyala” şeklinde bir seçenek göreceksiniz. Bu ayar varsayılan olarak “Kişileri Kopyala” tercihiyle gelir. Bunu isterseniz değiştirebilirsiniz.

Skype android-1

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz