Skype isimli popüler anlık mesajlaşma ve iletişim yazılımının Android uygulaması hem işlev hem de tasarım kapsamında yenilendi. Bir süre önce iPhone ve iPad kullanıcılarının kullandığını iOS sürümünün yenilenmesinin ardından şimdi de Android kullanıcıları için de güncellendi.

Windows 8 serisiyle birlikte tanıştığımız, önce metro arayüz daha sonra da modern arayüz ismini alan bu yeni tasarımın izleri şimdi de Skype Android uygulamasına yansıyor.  Çok daha sade, düz ve içeriğin öne çıktığı yeni arayüz ile kendinizi Windows Phone 8 kullanan biri gibi hissedebilirsiniz.

skype android uygulamasi

Android Skype uygulamasına gelen yeniliklerden biri de soldan sağa parmak hareketiyle sohbetler arasında geçiş yapabilme özelliği. Her sağa ya da sola gidişte görüşmeler, son görüşmeler, favori kişiler ve bağlantılar görüntülenebiliyor. Üst bölümde yer alan telefon görseline tıklayarak hızlı bir şekilde arama yapmak da mümkün kılınıyor.

skype android uygulamasi indir

Kaynak : Mobil135 YORUMLAR

    • Skype uygulamanızın ana sayfasında iken menü tuşuna basın. Karşınıza “Kişi Ekle”, “Numara Ekle”, “Tümünü Okundu Olarak İşaretle”, “Ayarlar” ve “Oturumu Kapat” seçenekleri gelecektir. Oturumu Kapat seçeneğine tıkladığınızda oturumunuz kapatılır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz