Skype üzerinden mesajlaşma geçmişi nasıl silinir? Bugün sizlere Skype üzerinden mesajlaşma geçmişini nasıl silebileceğinizi açıklayacağız. İşte detaylar…

Skype nedir?

MSN uygulamasının tarihe gömülmesinden sonra karşımıza çıkan ve çok fazla tutulan Skype aslında mesajlaşma veya sesli ile görüntülü konuşma uygulamasıdır. Hem masaüstü hemde mobil platformlarda çalışan uygulama üzerinden mesajlaşabilir yada ses veya görüntü medya aktarımı da yapabilirsiniz. Genelde iş alanında çok fazla kullanıldığını belirtelim.

Skype mesajlaşma geçmişi nasıl silinir?

Skype uygulaması üzerinden hem mobil hemde masaüstü ortamda silme işlemi farklıdır. İlk masaüstü uygulaması üzerinden bir kişi ile sohbet geçmişinizi nasıl silebileceğinizi açıklayalım. Bunun için ilk olarak Skype uygulamasını açalım;

  • Skype uygulamasını açın
  • Skype silmek istediğiniz kişi profiline sağ tık yapın
  • Görüşmeyi sil diyin.

Skype mobil uygulama ile sohbet geçmişi silme işlemi

Skype mobil sohbet geçmişini de silmek oldukça basittir. Bunun için mobil uygulamada Skype uygulamasını açın. Ardından ana ekranda silmek istediğiniz kişiye basılı dokunun ve görüşmeyi sil diyin.

Not: bazı modellerde basılı tutma yerine kısayol olarak sağa çek veya sola çek olarak görüşmeyi delete (sil) yapabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz