Slack, eposta uygulaması Astro’yu satın aldı

Slack, yoğun AI entegrasyonuna sahip bir e-posta istemcisi olan popüler Astro uygulamasını satın aldığını duyurdu.Slack, Google Play Store‘dan Astro uygulamasını kaldırdı ve hizmeti 10 Ekim‘de kalıcı olarak kapatacak.Bu, gelecekte Slack‘den gelen bir AI destekli e-posta servisi olacağı anlamına gelebilir.

O zamana kadar, Astro uygulamasını kullanırsanız hala çalışır, 10 Ekim‘den sonra yeni bir uygulama bulmanız gerekecektir .Bu haber başka bir e-posta uygulamasından sadece iki ay sonra geliyor. Newton ismi duyuruldu.Newton‘un aksine, Astro muhtemelen daha büyük ve daha iyi şeyler için planlanıyor. Astro‘nun satın alma konusundaki açıklamasına göre, ekip “e-posta ve takvim işlerini Slack‘deki tüm iş ekiplerine” bağlanması bekleniyor.

 

 

Hatlar arasında mantık kurmak çok zor değil ve yakında Slack‘ten Astro‘ya çok benzeyen ve çalışacak bir e-posta uygulaması göreceğimizi varsayalım.

Astro‘nun ana satış noktası, e-posta ve takvim etkinliklerinizi kolaylıkla arşivlemenize, öncelik vermenize ve yönetmenize olanak tanıyan ağır AI entegrasyonuydu.

Bir Astro kullanıcısıysanız, Android‘in sunduğu e-posta istemcilerinden yararlanın. Slack sonunda kendi e-posta istemcisini duyursa bile, bu arada başka bir şeye ihtiyacınız olacak. Tavsiyem, Blue Mail benim için müthiş çalışıyor.

 

Blue Mail E-posta – Email & Takvim App Google Play İndir

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz