Popüler uygulama olan Snapchat’te arkadaş listenizin tamamını görüntülemek için ne yapmanız gerektiği konusunda bilgi vereceğiz. Eğer siz de Snapchat arkadaş listenizi merak ediyorsanız aşağıda verilen adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Snapchat uygulaması bazı güncellemeler yayınladı ve bu güncellemeler fazlasıyla beğenilmedi. Tepkiye neden olan güncellemeler ardından Snapchat uygulaması eski tasarımına yavaş yavaş dönmeye başladı.

Snapchat uygulamasının iOS versiyonunda arkadaş sohbetleri, story’ler için özel sekme alanları yer almaktadır. Ancak Android versiyonunda durum bu şekilde değil. Profil kısmında My Friends seçeneğinin kaldırılmış olması önemli bir eksiklik olarak ortaya çıkıyor. Bu seçenek olmadığı için arkadaşlarınızı nasıl görebileceğiniz konusunda bilgi verelim.

Snapchat arkadaş listenizin tamamını görüntülemek için ne yapabileceğiniz konusunda detaya girelim. İlk olarak Snapchat uygulamasını açın daha sonra sol alt kısımda bulunan butonu kullanarak sohbetlerin bulunduğu alana erişin. Arayüzün sağ üst kısmında bulunan yeni sohbet oluşturmasını sağlayan butona tıklayın. Açılan arayüz sayesinde arkadaşlarınızı ve grupların bulunduğu listeyi görmüş olacaksınız.

Snapchat uygulamasında arkadaş listesini görmenin başka bir yoluda bulunmaktadır. Snapchat uygulamasını açın ve daha sonra rastgele bir snap atmaya çalışın. Sağ alt kısımda yer alan gönderme butonunu kullanın ve bu alan üzerinden tüm arkadaş listeniz ve gruplar karşınıza çıkacaktır. Snapchat uygulamasında arkadaş listenizi görüntülemek bu kadar basit bir işlemdir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz