Popülerliğini koruyan SnapChat uygulaması efektleri sayesinde her zaman kendini belli ediyor. Hikaye özelliği ilk olarak SnapChat uygulaması tarafından çıkarılmıştı. Ancak hikaye özelliği tutulunca bu özelliği Instagram, Facebook ve daha sonra WhatsApp’da getirdi. Bu yazımızda ise SnapChat üzerinden çiçekli taç efektinin nasıl yapılacağından bahsedeceğiz.

Çiçekli taç efektini yapmak oldukça basit bir işlemdir. Eğer siz de SnapChat üzerinden çiçekli taç efektini yapmak istiyorsanız ilk olarak uygulamayı açın. Daha sonra ön kamerayı açın ve ekrana bir kere tıklayın. Alt kısımda efektler gelecektir ve bu alanda çiçekli efekti seçebilirsiniz. Daha sonra yüzünüze o efekti oturun ve resim çekin ve isterseniz arkadaşınızla beraber bu efekti uygulayabilirsiniz. Çiçekli efekt sadece başınıza taç takmıyor aynı zamanda yüzünüzü de güzelleştiriyor.

Çektiğiniz resim ya da videoları isteğe göre sosyal medya üzerinden yayınlayabilirsiniz. Sadece çiçek efekti değil aynı zamanda dil çıkaran köpek efektini de uygulayabilirsiniz. Çekmiş olduğunuz videoları ise en son tersten oynatma, yavaşlatma ya da hızlandırma gibi özelliklerle değiştirebilirsiniz. Bu işlemleri uyguladığınız zaman çekmiş olduğunuz videolar daha da keyifli hale gelecektir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz