Snapchat Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir?

Dünyada ve Türkiye’de yaygınlaşan, en çok zaman geçirilen yer artık sanal alem. İnternetin ve bilgisayarın keşfini milat aldığımızda toplulukları böylesine etkisi altına alan başka bir platform sanıyoruz ki olmadı. Halihazırda globalleşen sistemi neredeyse küçücük kasabaya dönüştüren ağ üzerinden çok farklı ülkelerdeki insanlar birbiri ile tanışabiliyor, iletişim kurabiliyor. Milyonlarca kişinin aktif şekilde bulunduğu, paylaşımlar yaptığı internetteki mecralar da zamanla değerlerini katlamakta. Kullanıcı sayısının günden güne artması aynı paralellikte getiriyi de kar marjını da arttırıyor. Şirketler bu durumun farkında olarak atılımlarını geniş kitleleri hedefleyerek gerçekleştiriyor. Elbette bazıları çıtayı ileri taşırken bazıları da geride kalmaktalar. Atılımlarının tümü negatif sonuçlananlar ise kısa zaman içerisinde iflasla karşılaşıyor. İlerlemek isteyenler rakiplerini alt etmeye çalışırken farklı yollar izliyor. İlgi gören aktiviteleri, etkileşimleri kendi yazılımlarına, platformlarına taşıyanlar kadar rakip gördükleri sistemi satın alanlar da mevcut. Snapchat ise bahsettiğimiz noktada duruşu ile kemik kitlesinin beğenisini toplamış durumda. Yaşanan bazı sıkıntılar dışında severek kullanılmakta. Bu sıkıntıların en başında ise kullanıcı adı nasıl değiştirilir geliyor.

İki binli yılların başından itibaren yayın hayatına başlayan ve dünyanın en büyük sosyal ağı sıfatını taşıyan Facebook, zamanla Amerika Birleşik Devletleri merkezli uluslararası çapta şirkete dönüştü. Sadece sosyal medya sitesi olmanın dışına çıkarak bilişime merak salmış her türlü insanın ilgisini çekecek yöntemi masaya yatırıyor. Önce fotoğraf ve video görsellerinin paylaşıldığı, metinsel ifadelere fazla yer verilmeyen Instagram’ı kanatları altına alırken sonrasında da WhatsApp’ı bünyesine katarak en büyük mesajlaşma ağının da sahibi oldu. Elbette rekabet etmek yerine aynı çatı altında toplama politikasına kullanıcıların sevdiği uygulamalarla devam etmek istedi ve istiyor. Ancak Snapchat kendisinden taviz vermeyerek, satış konusunda hiçbir pay tanımadı. Facebook yapısını genişleterek en iyi yazılımcıları toplayıp çatısı altındaki yazılımların, ürünlerin sorunlarına yanıt ararken Snapchat ise kemik yapısıyla yoluna devam etmekte. Nihayetinde çokça dillendirilen olumsuzluklar olsa da genellikle memnuniyet oranı yüksek.te Kullanıcı adı değiştirme, nasıl değiştirilir tarzındaki muhabbetlerin sona ermesi kendileri için oldukça verimli olacaktır.

snapchat-kullanici-adi-degistirmek

Snapchat’te Kullanıcı Adı Değiştirmek

Snapchat son dönemlerin moda paylaşım merkezi. Arkadaşlarınıza veya listenizde ekli olan kişilere fotoğraf, resim veya video gönderip bunu en fazla 10 saniye görebileceği mesajlar paylaşabiliyorsunuz. En büyük özelliği ise tekrardan görüntülenemiyor ve siliniyor olması. Story adını verdiğimiz hikaye tarzında paylaşımlarsa 24 saat sonunda görüntülenemiyor. İlk anda Snapchat kullanmaya başlarken kullanıcı adı kısmına çoğu zaman önemsenmeden girişler yapılıyor. Akabinde de değiştirme işlemi olmadığından şikayet ediliyor.

Uygulamada maalesef ki kullanıcı adı değiştirmek gibi bir politika yok. Ancak hesabınızı silmeniz ve sonrasında yeni bir hesap oluşturmanız lazım. Sonrasında telefon numaranıza ait yeni bir kullanıcı adı ve hesaba sahip olmak mümkün. Peki Snapchat hesap nasıl siliniyor?

snapchat-hesabi-silmek

Snapchat Hesabı Silme

Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki bağlantıyı kopyalayıp adres çubuğunuza yapıştırarak giriş yapmak. Sonrasında 30 gün içerisinde giriş yapıp hesabınızı aktifleştirmediğiniz taktirde Snapcat hesap silme işlemi gerçekleşecek.

Snapchat’te hesap silmek için link: https://accounts.snapchat.com/accounts/delete_account

Kaynak : Mobil132 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz