Bu yazımızda sizlere Snapchat oturumunuzu nasıl kapatacağınız konusunda yardımcı olacağız. Popüler sosyal medya uygulamarından bir olan Snapchat uygulamasında, filtre paylaşımı yaparak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Hikaye şeklinde olan Snapchat gönderileri 24 saat sonunda silmektedir. İlk olarak Snapchat uygulamasında olan hikaye özelliği daha sonra Instagram, WhatsApp ve Twitter uygulamasına taşındı.

Snapchat uygulamasında çektiğiniz resim ya da videoları özel alanınıza kaydedebilirsiniz. 100 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Snapchat, verilerini korumak için büyük bir çaba sarf ediyor. Bu durumlara rağmen bazı kullanıcılar güvenemeyebilir ve uygulamadan çıkış yapmak isteyebilir. Eğer siz de SnapChat uygulamasında olan oturumunuzu kapatmak istiyorsanız bu yazımızda sizlere yardımcı olacağız.


Snapchat uygulamasına giriş yapın. Daha sonra beyaz hayaletin olduğu sarı Snapchat simgesine tıklayın. Ayarlar (dişli kutu) simgesine tıklayın. Aşağı doğru kaydırın ve Oturumu kapat seçeneğini görünce bu seçeneğe tıklayın. Oturumu kapatma seçeneğini gerçekleştirdikten sonra Snapchat giriş sayfasına döner. Snapchat uygulamasına daha sonradan tekrar girmek isterseniz kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz yeterli olacaktır.

Snapchat uygulamasında olan hesabınızı kapatmak istiyorsanız da SnapChat web sitesine gidin. Daha sonra Snapchat hesabınızı yönetmenin, Snapcode’unuza erişme veya mevcut farklı filtreleri satın alma gibi birçok farklı yolların bir listesi bulunacaktır. Bu alan üzerinden oturumunuzu kapatma alanını bulup kapatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz