Snapchat, kullanıcıların birbirlerine mesaj göndermelerine ve video klipler göndermelerine olanak tanıyan sosyal bir platformdur. Birisi fotoğraflarınıza veya mesajlarınıza yanıt vermiyorsa, engellenmiş olabilirsiniz.

Birisi sizi Snapchat’ta engelledi mi?
Sosyal medyada rastgele kişiler tarafından engellenmek, bu tür ortamları kullanma deneyiminin bir parçasıdır ve endişelenecek bir şey değildir. Yine de bir arkadaş veya aile üyesi tarafından engellenmek tamamen başka bir şeydir. Ancak sosyal medya size bunu bildirmez. Bir hesabın kapalı olup olmadığını veya açık olup olmadığını ancak artık size görünmediğini belirlemenin yolları vardır.
-Snapchat kişi listenizi kontrol edin.
-Bir hikayeyi kontrol edin.
-Adlarını arayın.
-Onlara bir mesaj gönderin.
-Farklı bir Snapchat hesabı kullanın.

Snapchat size engellenmiş olup olmadığınızı söylüyor mu?
Hayır. Engellendiyseniz bir uyarı almayacaksınız, bu nedenle bir sonuca varmak için yukarıda listelenen önerileri gözden geçirmeniz gerekecek.

Snapchat’te beni zaten engelleyen birini engelleyebilir miyim?
Hayır. Onun profilini göremeyeceksiniz, bu yüzden profillerinde “Engelle” seçeneğine sahip olmayacaksınız. Diğer kişinin engelinizi kaldırma seçeneğine sahip olmasını istemiyorsanız, profilini düzenli aralıklarla kontrol etmeniz ve tekrar görünürse bunu yapmanız gerekir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz