Samsung Galaxy S4 LTE-A resmen tanıtıldı. Popüler Android akıllı telefonun daha hızlı veri alışverişi sağlayabilen ve yonga setiyle de çok daha üstün performans sergileyebilen bu model ile Samsung, üst seviye akıllı telefon dünyasındaki rakipleriyle mücadelesini sürdürmeyi planlıyor.

Güney Kore’de faaliyet gösteren SK Telecom ile birlikte gerçekleştirilen tanıtım etkinliğinde görücüye çıkan Samsung Galaxy S4 LTE-A Güney Kore’de kırmızı ve mavi olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle satışa sunulacak.

Samsung Galaxy S4 LTE-A mobil13 (1)

Üründe yer alan Qualcomm Snapdragon 800 yonga seti bünyesinde yer alan dört çekirdekli işlemcilerin 2.3 GHz frekansına kadar çıkabildiğini belirtmekte fayda var. Bu açıdan da Exynos ve Snapdragon 600 modelleriyle çıkan Galaxy S4’lere oranla daha hızlı ve güçlü bir ürünle karşı karşıya olduğumuzun da altını çizmeliyim.

Samsung Galaxy S4 LTE-A modeli gelişmiş 4G bağlantı teknolojisiyle birlikte saniyede 150 megabit seviyesine kadar veri alışverişi gerçekleştirebiliyor. Diğer yandan bu ürüne ülkemizde sahip olmanın veri alışverişi bakımından pek bir artısı olacağı söylenemez. Zira ülkemizde henüz sadece 3G bağlantı teknolojisi kullanılıyor.

Samsung Galaxy S4 LTE-A Fotoğraf Galerisi

[nggallery id=8]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz