Popüler sosyal medya uygulamalarında her gün milyonlarca fotoğraf paylaşılıyor. Fotoğraf paylaşımı yaparken inci gibi beyaz, Hollywood dişleri isteyebilirsiniz. Eğer siz de fotoğrafınızda dişlerinizi beyazlatmak istiyorsanız bu haberimiz tam size göre. Google’ın güçlü uygulaması olan Snapseed sayesinde diş beyazlatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Google Play Store ya da App store üzerinden Snapseed uygulamasını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Snapseed uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra düzenlemek istediğiniz fotoğrafı açın ve gri ekran üzerinden herhangi bir yere dokunun. Snapseed uygulamasını üç yöntem ile gerçekleştirebilirsiniz.


İlk olarak fotoğrafınızı siyah beyaz yaparsanız kusurlu dişleriniz görünmeyecektir. Fotoğrafınızı uygulamada açtıktan sonra ‘Görünüyor’ seçeneğini işaretli olduğundan emin olun ve siyah beyaz seçeneğine ulaşıncaya kadar yukarı doğru hareket ettirin. Bu adımlar sayesinde dişlerinizin dişlerinizin kusurlu rengini gizleyecek siyah beyaz filtre sayesinde istediğiniz görüntüye ulaşabileceksiniz. İstediğiniz ayarlamayı yaparak fotoğrafta yer alan rengi korumak istiyorsanız, sol alt köşede yer alan ‘X’ işaretine basın. Başlangıç ekranına dönün ve ardından bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

Dişlerinizi Snapseed uygulaması ile beyazlatmak için yakınlaştırın ve dişlerin üzerinde beyazlatmak için gezinin. Sol mavi köşede yer alan dikdörtgen sayesinde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İşaret parmağınız ile her bir dişin üzerinde olmasını istediğiniz beyaz gölge olana kadar aşağı yukarı yavaş bir şekilde hareket ettirin. Bu adımları gerçekleştirirken kenarı aşmamaya ve dudağı yanlışlıkla beyazlatmamaya dikkat edin.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz