Dün saat 22.00 itibariyle alınan karara göre büyük şehirlerde sokağa çıkma yasağı geldi. Haftasonu yani 2 gün boyunca sokağa çıkma yasağı büyük şehirlerde aktif olacak. Saatin geç olması nedeniyle marketler kapandı. İhtiyaçlarını karşılayamayan kişiler Getir uygulamasına akın etti. Getir uygulaması üzerinden market alışverişinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ancak sokağa çıkma yasağı Getir uygulamasında alışverişinizi kolay bir şekilde gerçekleştirmenize engel oldu. Birçok kişi tarafından uygulamaya akın edilmesi sonucu site çöktü. Getir uygulamasında dün gece uzun süre boyunca erişim olmadı. Cepten sipariş uygulaması olan Getir, market alışverişlerinizi akıllı telefon sayesinde gerçekleştirmenize imkan sağlıyor.

Her türlü ürünü bulabileceğiniz Getir uygulaması evinizin kapısına ürünlerinizi getiriyor. Kapınıza gelen market alışverişi şu dönemde fazlasıyla işe yaradı. Ülkemizi saran korona virüsü sonrasında evde kal uyarıları gerçekleşti. Sokağa çıkma yasağı önce 65 yaş üstüne daha sonra 20 yaş altına geldi. Bu önlemlerin yetersiz olduğu görüldüğü için 31 ilde sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Yoğun istek gelen Getir uygulaması erişim sorununa neden oldu. Sizin bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz