Yaz aylarının bunaltıcı sıcakları birçoğumuz için büyük bir sıkıntıdır. Sıcak havalarda dışarı çıkmak istemiyoruz ve işlerimizi sürekli erteleyebiliyoruz. Çıkma zorunluluğu olanlar da güneşin dibinde kasıp kavruluyor. Mekan olarak serin yerler tercih etsek de dışarıya çıkma zorunluluğu oldukça üzücü bir durum. Uzun süredir beklenen tişört klimalar Sony Reon Pocket tarafından üretime geçti. Sony Reon Pocket tarafından üretilen tişört klima ile sıcak havalarda yürürken serinleyebileceksiniz.

Sony tarafından 4 yıl önce bir proje başlatıldı ve bu proje sıcak havalarda serinlemek için giyeceğimiz klimalı tişörtler oldu. 4 yılın ardından üretime geçecek olan tişörtler uygun bir fiyat ile karşımıza çıkabilir. Gelin birlikte bu projenin içerisinde yer alan tişörtün detaylarının nasıl olacağını inceleyelim

Sony tarafından çıkarılacak olan tişört klimanın ismi Reon Pocket oldu. Küçük bir klimanın tişörtte açılıp serinlememizi sağlayacak olan Reon Pocket, sırt bölümüne yerleşen cihaz ile serinlememizi sağlayacaktır. Bu klima, otomobillerde yer alan soğutucu gözleri ile benzer özelliğe sahiptir. 2 saate yakın kullanabileceğiniz klima soğutucu özelliği ile serinlememizi sağlayacak. Şarjlı klimanın şarjı 2 saatte doluyor ve uygulama desteği de yer alıyor.

Klimanın ısısını isteğe göre ayarlayabiliyorsunuz ve istediğiniz derecede kullanabiliyorsunuz. Sadece soğutma fonksiyonu değil aynı zamanda soğuk havalarda da ısıtma fonksiyonu yer alacaktır. Böyle kullanışlı olan bir tişörtün ne zaman hayatımıza gireceği şu an için belli değil ilerleyen zamanlarda gelen bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz