Sony Xperia 1 II’nin fiyatı ortaya çıktı. Fiyatının beklenmedik bir şekilde yüksek olması üst düzey özelliklerine rağmen geri planda tutuyor. Sony Xperia 1 II modelinin tanıtımını kısa bir süre önce gerçekleştirdi. Cihazın özellikleri güçlü ve güçlü özellikleri cihazı dikkat çekici bir konuma taşıyor. Özellikle kamera deneyimini üst düzeye taşıyan Sony Xperia 1 II fiyat konusunda da özellikleri kadar şaşırtıyor.

Sony Xperia 1 II’nin fiyatı 1.200 dolar olarak açıklandı. Bu da yaklaşık 8.170 TL olarak ortaya çıkıyor. 1.000 dolarlık fiyat etiketi ile piyasaya sürülen Sony Xperia 1, 200 dolar artış ile Sony Xperia 1 II olarak piyasaya sürüldü. Sony Xperia 1 II siparişi verenlere Bluetooth kulaklık hediye edilecek. Kulaklık piyasada bulunan en iyi kablosuz kulaklıklardan biri diyebiliriz. Sony Xperia 1 II, Snapdragon 865 işlemci, depolama konusunda 8 GB RAM, 256 GB ile gelecek.


Xperia 1 modeli 3.300 mAh kapasiteye sahip, Sony Xperia 1 II modeli ise 4.000 mAh batarya ile karşımıza çıkacak. Cihazın özelliklerinin iyi olması fiyat olarak pahalı gelmesini göstermez. 1.200 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulması müşterileri fazlasıyla şaşırttı. Siz bu fiyat etiketi hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz