Sony Xperia 20 kılıfının görüntüleri, telefonun ekstra kalın üst çerçeveyi koruyacağını gösteriyor

Sony Xperia 20’nin tasarımı neredeyse tamamen değişmeden kalacak. Xperia 10 biz fark Güç tuşu ve Parmak izi okuyucu  yeniden bir araya gelmiş olmasıdır.

Bu bir yana, beş kafalı üst çerçeve halen duruyor ve orta sınıfta tam ekran tasarımların mevcut olduğu bir pazarda yerinin dışına çıkmış gibi görünüyor. Son zamanlarda yapılan bir sızıntıya göre, Xperia 20, 1080p + çözünürlükte 6 ”21: 9 ekrana sahip olacak.

Arka tarafta, tanınabilir iki kameralı kambur görüyoruz – iddiaya göre iki adet 12MP kamera. İkinci kamera, ultra geniş açılı veya telefoto bir merceğe sahip olacak, her iki şekilde de Xperia 10’un derinlik sensörü üzerinde büyük bir yükseltme.

3.5mm kulaklık jakının korunduğunu görebilirsiniz (üsttedir). Ayrıca, önceki söylentilere göre, işlem gücü 600 serisi bir yonga setinden Snapdragon 710’a yükseltilecek (4 / 6GB RAM ve 64 / 128GB depolama alanıyla).

OnLeaks , Sony Xperia 20’nin aşağıdaki renderlerini yayınladı , tasarım mükemmel bir şekilde uyuyor (daha iyisi için, daha kötüsü için).

Kaynak

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz