Sony Xperia Ion kullanıcıları için güzel bir haber var. Çünkü uzun bir süredir beklenen Xperia ion için Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesi bugün itibariyle indirilebilir kılındı.

2012 yılının ocak ayında gerçekleştirilen CES etkinliğinde tanıtılan ve kısa bir süre sonra kullanıcılarla buluşturulan Sony Android telefon üzerinde ilk olarak Android 2.3 Gingerbread sürümü yer alıyordu. Daha sonra çıkan yazılım güncellemesi ile birlikte Ice Cream Sandwich sürümüne geçen ve bir süre bu sürümde kalan telefon nihayet Jelly Bean’in nimetlerinden faydalanabilecek.

Sony Xperia ion sahipleri cihazlarının yazılım güncelleme bölümlerinden söz konusu güncellemenin gelip gelmediğini kontrol edebilirler ya da bildirim panelinde güncellemenin geldiğine dair bildirim notunu bekleyebilirler.

[highlight]Güncelleme:[/highlight] Değerli ziyaretçilerimizin bildirdiklerini göre artık  Sony Xperia Ion için Android 4.1.2 Jell Bean güncellemesi Türkiye üzerinden de indirilebiliyor.

Kaynak : Mobil135 YORUMLAR

  1. hakikaten ya nerede bu jelly bean hem çıktı diyolar hem de gücelleme yok. bu nasıl iş. herhalde eylül v ekim gibi aylarda bildirim alırız. güncellemeye dair.

  2. Sony Xperia Ion için Android 4.1.2 güncellemesi yayınlandı. Ancak Türkiye’deki kullanıcılara gelmesi zaman alıyor. Bu sadece Türk kullanıcılar için geçerli bir gecikme değil. Yorumunuzun ardından kısa bir araştırma yaptığım ve şu anda Avrupa’da sadece üç ülkeye bu güncellemenin geldiğini gördüm. Sony Xperia Ion sahibi Türk kullanıcılara da çok uzun sürmeyecek bir sürecin ardından güncellemenin geleceğini düşünüyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz