Sony Xperia Z isimli popüler Sony akıllı telefonun gelecek ay Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi edineceği açıklandı. Geçtiğimiz temmuz ayında Sony tarafından kısa bir süre içinde Xperia Z ve Xperia SP için Android güncellemesi çıkacağı resmi olarak doğrulanmış ancak kesin bir tarih verilmemişti. Konuyla ilgili resmi açıklama ise çok çok uzaklardan geldi.

Sony Mobile Arjantin tarafından oluşturulan ve söz konusu ülkede yayın yapan resmi Facebook sayfasına gelen bir soruyu cevaplayan Sony Mobile Arjantin yetkilisi, Sony Xperia L için Android 4.3 Jelly Bean güncellemesinin kasım ortasında indirilebilir kılınacağını açıkladı. Böylece üç popüler Xperia akıllı telefon için de Android yazılım güncellemesi takvimi şekillenmiş oldu. Kimi mecralara göre bir sosyal medya çalışanının bu açıklamayı yapması pek de güvenilir bulunmasa da geçmişte de benzer şeyler yaşanmış ve çoğu doğru çıkmıştı.

sony xperia l android 4.3 guncellemesi

Sony Xperia serisi akıllı telefonların Android 4.3 yazılım güncellemeleri ile ilgili gelişmeleri sizinle paylaşmayı ve konuyu takip etmeyi sürdüreceğiz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz