Sony Xperia L3 özellik sızıntısı

 
Yaklaşan orta sınıf Sony akıllı telefonlar sızıntısını durduramıyor. Xperia L3  bu segmentten ve sızan ilk telefon değil.
 

 
Bu Ocak ayında çıkmış olan Xperia L2‘nin sonraki telefonu olacak.Farklılık olarak bir çift arka kamera sistemi ve biraz daha büyük dokunmatik ekran ile ilgili sızıntı mevcut.
 

 
L3, büyük olasılıkla 720×1440 çözünürlük ve 18: 9 en boy oranına sahip olan bir 5.7 inç panele sahip olacak. Telefonun boyutları 153.8 x 71.9 x 9 mm. Yapımcıların yanında başka özellikler de yok ama Xperia hakkında bazı şeyler var. L3 resimlerden belli oluyor.

Yine de farklı Sony çerçeveleri (ve tabanda en altta bulunan Sony logosu) ve üst taraftaki 3,5 mm kulaklık jakı bulunuyor. Tasarımı, tıknaz görünmesini sağlarken, arka tarafta parlak polikarbon gibi görünen şeyleri görebiliyoruz. Kamera adasının sırt kısmında ve sol üstündeki konumu, arka tarafında yatay olarak merkezlenmiş olan tek bir lensi olan L2‘den farklıdır.

 

 

Xperia L3 aynı zamanda önceki modelden daha az bloklu bir tasarıma sahiptir ve iyi ölçüler için bazı eğriler eklenmiştir. Hoparlör, bir USB-C bağlantı noktasının hemen altındadır. Parmak izi sensörü sağ tarafta yer alıyor, bu sayede güç düğmesi ve ses kıskacına da sahip olduğu için çok kalabalık oluyor.

L2 Ocak ayında yürürlüğe girdiğinden yola çıkar sonraki telefon olan L3 2019’da çok erken bir zamanda çıkabilir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz