Sony Xperia SP M35t ve Sony Xperia C S39h akıllı telefonlar Sony tarafından Xperia Z Ultra akıllı telefonun hemen arkasından Shanghai’da duyuruldu. Xperia Z Ultra akıllı telefonun özelliklerini “Sony Xperia Z Ultra Resmen Duyuruldu” başlıklı yazımızda okuyabilirsiniz.

Xperia SP M35t akıllı telefon, Xperia SP akıllı telefonun TD-LTE yeteneğinde ve Çin pazarına sunulacak olan bir varyantı. Xperia C S39h ise Sony’nin dört çekirdekli MediaTek SoC ile çalışan ilk telefonu ki bu telefon çift SIM kartlı ve qHD 5 inç ekran bulundurmakta.

Sony Xperia SP M35t orijinaline çok benziyor. Ek olarak,  China Mobile’ın 4G ağı ile çalışmasını sağlayan TD-LTE anten taşımakta. Bu telefon, Xperis SP’de olduğu gibi aynı 4.6 inç 720p ekran ile alt kısmında kişiselleştirilebilen LED strip bulunduruyor. Cihazda Snapdragon S4 Pro yonga seti ile çift çekirdekli 1.7 GHz Krait işlemci görüyoruz. Tüm bu niteliklere 8 MP kamera eşlik ediyor.

Sony Xperia SP M35t

Sony Xperia C S39h dört çekirdekli 1.2 GHz MediaTek işlemci barındıracak ve Exmor R sensörlü yine 8 MP kamera taşıyacak. Çıkışında ise siyah, beyaz ve mor renk seçenekleri olacak.

Sony Xperia C S39h

Bu cihazlardan ikisi de Android 4.1 Jelly Bean ile çalışacak. Şu an bu cihazlar için verilmiş bir fiyat bilgisi mevcut değil.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz