Sony yeni yazılım güncellemesi ile ilgili müjdeyi verdi. Bu kez Sony Xperia T3 akıllı telefon sahipleri için iyi bir haber var. Fakat bu haber Android 5.0 Lollipop güncellemesi haberi değil.

Sony Xperia T3 Android 4.4.4 KitKat güncellemesi alıyor. Kullanıcılar yeni KitKat deneyimi ile buluşuyor. Bu güncelleme kullanıcıları biraz heyecanlandırsa da çok büyük yani majör yenilikler getirmiyor. Bununla birlikte gelecek yenilikler içinde Bluetooth Unlock özelliği ve kararlılığa yönelik geliştirmeler var.

sony xperia T3 android 4.4.4

Diğer yandan Sony Xperia Z2 için Android 4.4.4 güncellemesi, ilk kez Sony Xperia Z3 telefonda görülen güncellemeleri getirmişti. Fakat Sony Xperia T3 için böyle bir şey söz konusu değil. Çünkü bu telefon orta seviye bir cihaz yani amiral gemisi olma niteliği taşımamakta.

Yeni yazılım önce Hindistan ve Rusya ülkelerindeki kullanıcılara ulaşacak. Ardından diğer ülkelerdeki kullanıcılar bu deneyimi edinecek. Android 4.4.4 KitKat güncellemesi Sony Xperia T3 cihazının hem LTE hem de 3G modellerine ulaşacak. Güncelleme alındıktan sonra ‘build number18.1.A.2.25 olacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz