Sony Xperia XZ4’den Haber Var!

Sony 2019 yılında çıkaracağı yeni amiral gemisi telefonu üzerine yoğunlaşmış ve çalışmalarını hızlı bir şekilde tamamlıyor gibi görünüyor. Sony Xperia XZ4 modeli üzerinde kılıfla birlikte görüntülendi.

Sony piyasaya çıkarmak için üzerinde yoğun bir çalışma yaptığı Xperia XZ4 modeli için daha öncesinde sızıntı haberlere konuk olmuştu. Detaylara baktığımız zaman ufak çaplı çok net olmayan birkaç Xperia XZ4 resmini görebilmiştik. Bu sefer üzerinde kılıfla birlikte hem önden, hem arka tarafından çekilmiş fotoğrafları internete sızdırıldı.

Yurtdışı kaynaklı bir site olan UniverseIce tarafından yine bir sızıntı haberi daha yayımlandı. Sony Xperia XZ4 modeli cihazın resminin nereden geldiği yayınlanan içerikte paylaşılmamış. Ancak üzerinde kılıf olması bizlere kılıf üreticisi tarafından ortaya çıkarıldığını anımsatıyor.

Resimlerden anlaşılacağı üzere telefonun bir hayli uzun ebatlarda olduğu görünüyor. Ayrıca arka kamerasında 3 lens gözlemleniyor.

Ekranı Hakkında Bilgi Yok!

Xperia XZ4 resimleri bizlere kısaca telefonun ince ve zarif olduğunu, tüm tuşlarının sağ tarafta olduğunu ve kameranın biraz yüzeyden çıkıntılı yapıya sahip olduğunu gösteriyor. Daha önce Xperia XZ4 modeli sızıntı haberlerinde cihazın 6.4 inçlik bir ekrana sahip olacağı söylense de bu kez ekranı hakkında bir detay paylaşılmamış.

Sony’nin yeni amiral gemisi olan Xperia ZX4 özellikleri hakkında kısa bir süre sonra detaylar gelecek gibi görünüyor. MWC 2019 etkinliğinde telefonun tanıtılması bekleniyor.

 

 

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz