Sony Xperia Z için geçtiğimiz günlerde resmi Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesinin sızdırıldığını ve bazı kullanıcıların elle bu güncellemeyi telefonlarına yükleyebildiklerini söylemiştik. Söz konusu gelişmenin üzerinden pek bir vakit geçmedi ki güncellemenin Avrupa’nın bazı bölgelerindeki kullanıcılara resmi olarak indirilebilir kılındığı belirlendi.

Sony’nin mobil bölümüne yakın yabancı mecraların elde ettikleri bilgilere göre Sony Xperia Z Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesi İspanya ve Ukrayna’daki kullanıcılara gelmeye başladı. 10.3.A.0.423 numaralı yazılım güncellemesiyle birlikte Sony Xperia Z C6603 (LTE sürüm) model numaralı cihazlara gelen güncelleme aynı zamanda Tayvan’daki kullanıcılara da sunuldu. Güncellemenin operatör kaynaklı olarak satın alınan Avusturya, Çek Cumhuriyeti ve Hollanda’da da kısa bir süre içinde indirilebilir kılınacağı belirtiliyor.

sony xperia z android 4.2.2 ispanya

Türkiye’deki Sony Xperia Z kullanıcıları Android 4.2.2 güncellemesini ne zaman indirebilecekler?

Türkiye’deki Sony Xperia Z kullanıcılarının da birkaç gün içinde Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesine sahip olacaklarını tahmin ediyorum.

Söz konusu güncellemeyi indiren biri tarafından çekilen videoyu izlemek için “Android 4.2.2 Jelly Bean’li Sony Xperia Z Videosu” isimli sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz