Sony yakın zamanda amiral gemisi telefonlarına Lollipop güncellemesi geleceğini duyurdu. Sony Xperia Z2 ve Sony Xperia Z3 akıllı telefonlar yakında Android 5.0 Lollipop güncellemesi ile tanışacak.

Sony son zamanlarda orta seviye akıllı telefon modellerini arka plana atıyor ve daha çok amiral gemisi telefonlarıyla ilgileniyor. Dev üretici bu politikasını gelen son haberle kanıtlamış oldu. Sony Xperia Z ailesinin tüm üyeleri Android 5.0 Lollipop güncellemesi ile tanışacak.

sony xperia z lollipop

Vodafone Avustralya Android 5.0 Lollipop güncellemesini şimdiden Sony Xperia Z2 ve Sony Xperia Z3 için onayladı. Bu cihazlar için güncelleme yazılımı bu ay içinde test edilmeye başlanacak. Aşağıda yer alan tablodan hangi cihazların ne zaman güncelleme alacağını görebilirsiniz.

HTC One M8 akıllı telefon da sessiz bir şekilde Android 5.0 Lollipop güncellemesini aldı. Şimdiden Hindistan’daki, Avrupa ülkelerindeki ve diğer ülkelerdeki kullanıcılar bu güncellemeyi aldılar. Diğer ülkelerdeki kullanıcılar da yakın zamanda Lollipop ile tanışabilecekler.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz