Sony Xperia Z2
Sony Xperia Z2

Sony yeni işletim sistemi güncellemelerini kullanıcılara sunuyor. Sony Xperia Z2 ve Sony Xperia Z3 serileri bu güncellemeleri alacak.

Android 5.0.2 güncellemesi Z2 ve Z3 serilerine gelecek. Sony, kullanıcıları çok sevindirecek bu yazılım güncellemesini bugün doğruladı.

Sony’nin verdiği bilgiye göre Android 5.0.2 alacak cihazlar arasında Sony Xperia Z2, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z2 Tablet, Sony Xperia Z3 Compact ve Sony Xperia Z3 Tablet Compact var.

Sony Xperia Z2
Sony Xperia Z2

Android 5.0.2. güncellemesi sayesinde bu cihazlara pek çok hata onarımının yanında yeni özellikler de gelecek. Dahili bellekte bulunan bir içerik harici mikro SD karta kolayca aktarılabilecek. Bu işlem sırasında daha önce hatalar meydana gelebiliyordu. Ultra Stamina modda gelişmiş mesajlaşma işlevi için de aynı iyileştirme geçerli.

Hata onarımlarına ek olarak, tüm ses modlarında LED ışığının yanması, kilit ekranı/bildirim çubuğunda cihaz kapağı varken hizmet yok ifadesinin görülme sorunu da çözüldü. Aktivite menüsüne “Close All Button” seçeneği geldi.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz