Ajunews’in Kore baskısı, Samsung’un CES 2020’deki kapalı bir sunumda, ortaklarına resmi tanıtımının 11 Şubat’ta yapılması planlanan yeni ürünleri tanıttığını bildirdi .

Etkinlik fotoğrafı, katlanabilir Galaxy Fold 2 akıllı telefonun ekranının, Moto Razr (2019) gibi gerçekten de yatay olarak katlanacağını gösteriyor. Cihazın görüntüsünün yanında bir Bloom imzası var – yeni ürünün bu şekilde çağrılacağı varsayılıyor.

Plastik film yerine, ekran UTG (Ultra İnce Cam) adı verilen ultra ince bir camla kaplıdır – Ajunews

Bu, yaklaşan dört Samsung ürününün adlarıyla bir resim yayınlayan Ice Universe içeriden biri tarafından doğrulandı: üç Galaxy S20 akıllı telefon ve “gelecekteki cihaz” – Bloom.

 

Samsung akıllı telefonlarla ilgili sızıntılarla bilinen Insider Max J., Bloom’un dahili kullanım için katlanabilir bir cihazın kod adı olduğunu ve pazarlama adının farklı olabileceğini öne sürdü .

Ajunews, Samsung Electronics’in genç kadınlar arasında Galaxy Fold 2’yi aktif olarak tanıtmayı planladığını bildirdi. Yayın ayrıca Galaxy S hattını adlandırma ilkesindeki değişikliği ve yeni nesil üç akıllı telefonun varlığını doğruladı: Galaxy S20, S20 + ve S20 Ultra. Amiral gemisi cihazları, YouTube’da oynatılabilecek 8K video çekebilecek: Samsung ve Google’ın (video barındırma sahibi) sözde anlaşmaya varmışlar.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz