Bu yazımızda sizlere Spotify hesabının şifresinin nasıl sıfırlanacağı konusunda bilgi vereceğiz. Karşımıza çıkan bir sürü uygulama var ve giriş yaptığımız birçok uygulama olduğu için şifrelerini kısa bir süre sonra unutabiliriz. Spotify hesabınıza uzun süre giriş yapmadığınız için de şifrenizi unutmuş olabilirsiniz. Spotify hesabınızın şifresini sıfırlamak istiyorsanız bu konuda sizlere yardımcı olacağız.

Spotify hesabınızın şifresini sıfırlamak için sadece Spotify resmi web sitesini kullanabilirsiniz. Spotify hesabınıza eklediğiniz e-posta adresinizi hatırlıyorsanız bu işlemi kısa bir sürede gerçekleştirebilirsiniz. Şifre sıfırlamak için web tarayıcısı üzerinden  bu linke tıklayın. Daha sonra parola sıfırlama alanında bulunan kutucuğa e-mail adresinizi ya da kullanıcı adınızı yazın, gönder butonuna tıklayın.

Bu işlem sonrasında Spotify için e-posta adresi alacaksınız. Spotify’den gelen e-postayı açın ve daha sonra Parolanı sıfırla seçeneğine tıklayın. Karşınıza parola sıfırla alanı açılacaktır. Şifrenizi girin ve daha sonra gönder butonuna basın. Bu işlemlerin ardından Spotify hesabınızı sıfırlamış olursunuz. Yukarıda yer alan adımları takip ederek Spotify hesabınızı sıfırlama işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz