Spotify dünya çapında popülerlik kazanmış milyonlarca şarkı ve içeriğe anında ulaşmanıza yardımcı olana dijital müzik platformlarından bir tanesidir. Bu uygulamaya ilk olarak kaydolduğunuz zaman ücretsiz birkaç tane şarkı dinleyebilirsiniz. Ancak bu birkaç şarkıdan sonra bu uygulama ücretli hale dönüşecektir.

Spotify uygulaması ilk defa premium üye olan kullanıcılarına özel olarak üç ay ücretsiz uygulama kullanma fırsatı sunuyor. Spotify uygulaması bu kampanyayı 30 Haziran’a kadar devam ettireceğine de belirtti. En popüler müzik dinleme platformlarından bir tanesi olan Spotify bu yaptığı kampanya ile fazla olan kullanıcı daha da arttırmayı amaçlıyor.

Spotify uygulamasına eğer daha önce üye olmadıysanız bu kampanyadan faydalanabileceksiniz. Spotify uygulamasına girdiğiniz zaman bu kampanya karşınıza bildirim şeklinde çıkacaktır. Bu kampanyadan herkes faydalanabilecektir. Bu kampanyanın yapılmasının sebeplerine baktığımız zaman ise karşımıza tüm dünyayı etkisine almış olan korona virüsünü görüyoruz. Bu kampanya ile birlikte insanların evde daha eğlenceli zamanlar geçirilmesi planlanıyor. Bu bilgilere ek olarak Spotify uygulamasının ilerleyen günlerde yeni kampanyalar ile karşımıza çıkabileceğini de belirtebiliriz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz