Spotify Önbelleğini Temizleme nasıl yapılır? Bugün sizlere Spotify Önbellek temizleme işleminden bahsedeceğiz. İşte detaylar…

Tartışmasız şimdiye kadarki en iyi mobil ve masaüstü müzik dinleme platformu Spotify diyebiliriz. Ek olarak bu uygulama her ne kadar güzel olmuş olsa bile böylesine bir platformun giderlerini karşılaması için bir gelire ihtiyacı oluyor. Bu geliri ise ücretli aylık abonelik paketleri ile çıkarıyor. Ancak ücretsiz de kullanmak mümkün. Bunun için belli aralıklar ile reklam dinleyeceksiniz.

Spotify Önbellek temizleme nasıl yapılır?

Spotify önbellek temizleme işlemi aslında çok basit bir işlemdir. Kişiler bazen kendi istekleriyle ön bellek temizlemek isteyebilir. Eğer Android kullanıyorsanız yapmanız gereken Ayarlar menüsüne girip. Uygulama yöneticisiSpotify uygulamasına dokunmak. Daha sonra ise önbellek ve çerezler butonlarından istediğinize tıklayarak temizlik yapabilirsiniz.

Eğer iPhone kullanıyorsanız yapmanız gereken uygulamayı silmek ve baştan yüklemek. Çünkü Apple Jailbreak olmadan böyle işlemler yapmanıza izin vermiyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz