Selamlar, bugün sizlere spotify şifresi nasıl değiştirilir bu konu hakkında detaylı bir rehber sunacağız. 

Müzik dinlemek için karşımıza çıkan ve tüm dünyanın severek kullandığı spotify platformu masaüstü ve mobil uygulaması yer almaktadır. Ancak bazı durumlarda şifre değiştirmek gerekebilir. Bunun için sizlere sırasıyla spotify şifre veya parolasını nasıl değiştire bileceğinizden bahsedeceğiz.

SPOTİFY ŞİFRE DEĞİŞTİRME LİNKİ 

Mobil uygulama üzerinden şifrelerini değiştiremediğiniz durumlarda web üzerinden değiştirebileceğinizi belirtelim. Bunun için aşağıda yazan işlemleri tek tek uygulamanız gerekiyor.

İlk olarak bilgisayarınızdan yada telefon tarayıcısı üzerinden “https://www.spotify.com/tr/account/change-password/” adresine gelin ve kullanıcı adı şifresi ile giriş yapın.

Ardından Profil kısmına gelip hesap sekmesi üzerinden yada link üzerinden giriş yapın.

Hemen sonra sol menüde yer alan spotify parola değiştir menüsünü göreceksiniz. Bu menü üzerinden eski şifrenizi girip daha sonra yeni şifre belirleyerek şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Eğer sizlerde spotify şifrenizi tamamen unutmuşsanız eğer aşağıdaki link üzerinden şifrenizi sıfırlayabilir ve yeni şifre oluşturabilirsiniz. “https://www.spotify.com/password-reset/”

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz