San Diego Comic-Con’dan yeni diziler için fragmanları yayınlamaya başladı. Kısa süre önce Star Trek’in devamı olan yeni dizi Picard için ilk fragman sevenleri ile buluştu. Dizi içerisinde Patrick Stewart’ı yeniden Kaptan Jean-Luc Picard karakterinde göreceğiz. Yeni dizi ise 2020’de karşımıza gelecek.

Önümüzdeki sene başlayacak olan dizinin 1987 ve 1994 yıllarından sonra karşımıza gelmesi aslında 20 yıl sonra daha farklı bir şekilde geliyor olmasını gösteriyor. Hepimiz heyecanlıyız.

Fragmanı izlediğinizi varsayarak, Picard’ı geçmişte yaşadığı her şeyi geride bırakmak istediğini ve bu şekilde adım attığını fark ediyoruz. Yinede genç bir kızın yardım için Picard‘ın yanına gittiğini ve Picard ise bu durumdan dolayı Fedarasyon’a gitmeyi düşündüğü ve aksiyon içerisinde yer aldığını görüyoruz.

Yeni dizide ise birçok tanıdığımız kişi karşımıza çıkıyor. Jonathan Frakes(Komutan William Riker), Marina Sirtis(Deanna Troi), Brent Spiner(Data), Jonathan Del Arco(Borg drone’u Hugh) ve Star Trek: Voyager’dan Jeri Ryan(Seven of Nine) bu isimler ise dizide bulunacak olan kişilerden sadece bazıları. Dizide ayrıca Alison Pill, Harry Treadaway, Isa Briones, Santiago Cabrera ve Michelle Hurd gibi birçok isimde yer alacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz