Mark Hamill’in Star Wars’ın son filminde ne şekilde yer alacağı belli oldu! İşte detaylar…

Sizlerinde bildiği gibi Star Wars dizisinde çok popüler olan Mark Hamil’in son filmde ne şekilde bir role bürüneceği merak konusu olmuştu.

Star Wars: The Rise of Skywalker’dan yeni detaylar geldi!

Bu sefer film izleyicilerin karşısına çıkmadan hemen önce Mark Hamil‘den yeni bir açıklama gelerek, EP Entertainment‘a bir açıklama yaparak, karakteri hakkında bazı bilgiler verdi. Sizlerinde bildiği gibi daha önceki filmde The Last Jedi’da Luke Skywalker, Kylo Ren ile beraber hayalet konumunda yer almış ve mücadele etmişti.

Sonunda ise Luke‘un hayaletinin kaybolduğunu görmüştük. Bu bakımdan yeni film için ne şekilde bir role bürüneceğini merak ediyoruz. Hamil, açıklama yaparak, Luke Skywalker, Obi Wan Kenobi’nin izinden gideceğini söyledi.

Sizlerinde düşündüğü gibi Star Wars dünyasında farklı bölümler yer alacak. Tüm bu diziler ise Jon Favreau’ın kurucu olduğu, ve başrolde Pedro Pascal’ın yer aldığı The Mandolorian dizi olarak gelecek. Bir yeni proje ise adı belli olmayarak, yine başrol oyuncularıyla beraber karşımıza çıkacak.

Ek olarak Disney+ online streaming platformunda önümüzdeki günlerde film hakkında yeni projelerin detaylarına yer verilecek. Türkiye’de 20 Aralık 2019 günü sinemalarda izleyicilerin karşısına film çıkacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz