Her oyuncunun kalbinin bir köşesinde yer alan Half lite serisi kısa bir süre önce gündeme bomba gibi bir haber ile düştü. Steam’da bulunan Half-Life’tan Half-Lite 2: Episode Two’ya dek bütün Half-Life oyunları 1 Nisan gününe dek ücretsiz oynatılabilir hale geldi.

Valve‘nin geliştirmiş olduğu Half-Life yıllar geçmesine rağmen hiçbir oyuncunun hayır diyemeyeceği bir oyun olarak akıllarda yer alıyor. Kalplere dokunan ilk Half-Life’tan Half-Life 2: Episode Two‘ya dek farklı oyunlarda iz bırakan serinin Mart ayında Half-Life: Alyx ile yeniden kendisi hatırlatması bekleniyor.

Mart ayında yeni çıkacak olan Alyx’e dek oyunları oynamamış olanları ele alan Valve, çok ses getirecek bir haberle bugün bizi uyandırdı. 1 Nisan 2020’ye kadar ücretsiz olarak oyunları oynayabileceksiniz.

İlk Half-Life’tan Half-Life 2: Episode Two’ya dek ücretsiz!

Steam üzerinden ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunları kütüphaneye eklemeniz gerekiyor. Sizlerde Half-Life, Half-Life: Opposing Force, Half-Life: Blue Shift, Half-Life: Source, Half-Life 2, Half-Life 2: Episode One ve Half-Life 2: Episode Two oyunlarının ücretsiz sunulduğu sayfalara aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Bu liste üzerinden oynayacağız oyunun sayfasında “Oyunu Oyna” kısmına basın ve ücretsiz oynayın. Hepsi bu kadar.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz