Çok uzun bir zamandır Steam platformunda oyun almak için sizlerde indirimleri bekliyorsanız eğer, indirimlerin başladığını belirtelim. Çok fazla oyun şuan yüzde 90 ve üstü indirimlerle platformda yerini koruyor. Bunla beraber bir etkinliğin de olduğunu belirtelim. İşte tüm detaylar…

Bilgisayar oyun mağazalarında çok büyük etkinlikler sunan Steam, kararlılığı ve alt yapısı ile beraber özel günlerde birçok indirim sunuyor. Uzun zamandır beklenen bu indirim için yaz ayının ortasına gelmişken bir indirim uygulandı.

Steam indirimleri geldi!

Steam indirimleri 25 Haziran ile 9 Temmuz arasında devam ediyor. Kampanya boyunca sınırsız bir şekilde sayılamayacak kadar çok oyunda yüzde 90’a varan indirimleri görmek mümkün. Örnek verecek olursak eğer, Devil May Cry 5 oyunu ve 400 TL değerinde oyun 263 TL’ye kadar inmiş durumda. Assassin’s Creed: Odyssey oyunu ise 154 TL’ye kadar düşmüş. Bunlara ek olarak Jurassic World Evolution sevilen oyun 51 TL olarak görülmekte.

Ayrıca 4 TL’ye kadar düşen oyunları bile görüyoruz. Bir yandan ise Steam Grand Prix sayesinde oyuncular arası etkileşimin tavan yapması bekleniyor. Bu bakımdan oyunları satın alabilir ve arkadaşlarınız ile takımlar arası mücadele verebilirsiniz. Bir puanı geçtikten sonra istek listesi üzerinden oyun hediye ediliyor. Şimdilik çok fazla ilgi olduğundan sunucular da şişme sorununun olduğunu hatırlatalım.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz