Korku türünün en ünlü yazarı Stephen King’in ‘pet sematary’ adlı romanı bir kez daha filme uyarlanacak. Şimdiye kadar CBS All Access olarak kullanıcılarına hizmet veren abonelik şartı olan yayın ağı önümüzdeki ay ‘Paramount+’olarak yeniden adlandırılacak ve filme ev sahipliği yapacak.

Pet Sematary spelling: Stephen King ruined a generation's ability to spell “ cemetery.”

Filmin yeni Hayvan Mezarlığı uyarlaması, 2019’da vizyona giren filmin öncesini konu alacak. Önceleri birçok kitabı filme uyarlanan Stephen King’in ‘hayvan mezarlığı’ kitabı için kullandığı ifade de şu cümleler yer alıyor;
”kariyeri boyunca yazdığı tüm romanlar arasında en korkutucusu”
İlk olarak 1989’da sinemaya uyarlanan kitap, beklentilerinde ötesine geçmişti. Ancak 2019’da vizyona giren ‘yeni hayvan mezarlığı’ ise birçok izleyiciyi hayal kırıklığına uğratmıştı.

Pet Sematary: King, Stephen: Amazon.com.tr

Pek çok ürkütücü simgeye ve sahneye yer veren hayvan mezarlığı gerilim sevenler için harika bir seçim olacak. Variety tarafından aktarılan bilgilere göre, Paramount+’ın “prequel” yapımında 2019 yılında vizyona giren filmin yapımcısı Lorenzo di Bonaventura ile azarı Jeff Buhler, yeni filmin detayları için yeniden biraraya gelecek. Film daha önce çıkan filmin öncesini anlatacağı için konusunu tahmin etmek zor olacaktır. Yanısıra, Stephen King’in orijinal eserinde bir prequel bulunmadığını, dolayısı ile yapımcıların markaya “kendi hikayeleriyle” yön vereceğini belirtmemizde fayda var. Sizler için 2019 yılında yayınlanan hayvan mezarlığı filmin fragmanını buraya bırakıyoruz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz