Street Fighter V: Champion Edition bizlere güzel sürprizlerle geliyor. Sınırsız eğlence ve adrenalie hazır olun!

Street Fighter V çıktığı ilk günden bu güne Capcom şimdiye dek alışılmadık şekilde güncelleme ve geliştirme sunuyor. Dört yıl içerisinde oyunda yer alan dövüşcülerin sayısı artık ikiye katlanmış durumda. Ayrıca oyunun oynanış tarzında da bazı değişiklikler yapıldı. Arcade ile mücadele modlarına yeni eklemeler yapıldı. Street Fighter V: Champion Edition bugüne kadar yapılmayan ne varsa hepsinin bardağı taşıran noktası patladı diyebiliriz.

Champion Edition’da önceki tüm temel ve DLC dövüşcüleri artık yer alıyor. Bu bakımdan tam olarak aralarından seçim yapabileceğiniz 40 şampiyon ile karşı karşıyasınız. Street Fighter tarihine baktığımızda ise rakamın aslında rekor değil de farklı bir zirveye taşıdığını belirtelim. Ayrıca Street Fighter ile çok içli dışlıysanız eğer bazı karakterlerin liste dışında kaldığını ve yeni karakterleri sevebileceğinizi belirtelim.

Yeni karakterler, yeni kostümler

Yeni karakterlerle beraber 200 den fazla kostümün getirildiğini belirtelim. Sadece renk değiştiren kostümler olmayıp görsel olarak değişikliğin olduğunu belirtelim. Cadılar bayramı ile tatil ve deniz gibi birçok nostalji temalı kostümler ile profesyonel kostümler bulunuyor.

34 yeni seviye geldi!

Street Fighter V Champion Edition’da tam 34 farklı level getirildi. Bütün sahneler artık daha renkli ve daha canlı olarak karşımıza çıkıyor. Bu seride en iyi çizimler ile karşılaşacağınızı belirtelim. Oyunların içerisine çok sayıda sürpiz yumurta saklamış olduğunuzu da unutmayalım.

Sonuç olarak baktığımızda:

Son olarak oynanış tarzı ile her zamanki gibi eğlencesine eğlence kattığını belirtelim. Tüm karakterlerin kendine has hareketleri olduğundan izlemeye doyamayacaksınız. Oynanılan her karakter den bizlerde zevk aldığımızı söyleyelim. uzun zamandır yolculuk çılgınca olsa bile mükemmel bir durakta dinlendiğimizi düşünebiliriz. Hem online hemde offline modlarıyla bol bol eğlence kasabileceksiniz. Rakipsiz bir oyun olduğunu belirtebiliriz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz