Dünya genelinde bulunan Korona virüsü yeni bir virüs olduğu için her gün çözüm olarak birçok bilgi çıkıyor. İlacı bulunmayan Korona virüsü birçok kişinin canını almaya devam ediyor. Virüs yeni olduğu için nasıl bir ilacı olduğu konusunda da fazla bilgi bulunmamaktadır. Bu konulardan biri de su içmenin virüse etkisinin ne olup olmadığıdır.

Virüsten korunmak için oldukça farklı yöntemler ortaya çıkmaktadır. Bu duruma kokaini bile eklediler ve kokain kullanımının virüse iyi geldiğini sosyal medyada yaydılar. Daha sonra açıkla geldi ve bu durumun kesinlikle doğru olmadığı ortaya çıktı. Kısa bir süre önce ise dondurmanın iyi geldiği söylendi ancak Unicef tarafından bu durumda yalanlandı.

Bu tarz birçok iddia ortaya çıktı ve bir süre sonra yalanlandı. Şimdi ise ortaya çıkan bilgiye göre su içmek virüsü öldürüyormuş. Ancak bu yöntemin pek de etkili olacağını düşünmüyoruz. Su içmek oldukça faydalıdır. Bol su içmenizi tavsiye ediyoruz fakat su içerek korona virüsünü yenemeyeceğinizi de belirtelim.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz