SuperSU kaldırıldı mı?

 
Yıllar boyunca, SuperSU Android için en popüler kök uygulamalarından biriydi. SuperSU‘nun yaratıcısı olan Chainfire, 2015 yılında CCMT‘ye geliştirme sürecini devretti . Geçen yıl uygulamaya olan bağlılığını sona erdirdi , bu nedenle CCMT o zamandan bu yana tam kontrol altında. Şu anda bilinmeyen nedenlerden dolayı, SuperSU Play Store‘dan kayboldu.

Uygulamanın Twitter ve Google+ hesaplarının SuperSU hesabı geçtiğimiz yıldan beri yayınlanmadı, Facebook sayfası Mart ayından bu yana etkin değil ve resmi forum şu anda çevrimdışı. Bu nedenle, uygulama büyük ölçüde terk edilmiş gibi görünüyor. En son APKMirror sürümü Ocak ayında yayınlandı.

Yorum yapmak için CCMT‘ye ulaşan kişiler elbette oldu, fakat kaldırma işlemi Google tarafından otomatik olarak gerçekleştirilecek bir işlemdi. Şirket, belirli bir analiz kitaplığı kullanan uygulamaların yanı sıra COPPA uyumluluğu bildirmeyen tüm uygulamaları kaldırıyor . SuperSU ayrıca başka bir Play Store politikasını da ihlal etmiş olabilir. İlginç bir şekilde, SuperSU pro  hala mevcut.SuperSU pro kullanbilmek için ; uygulama yüklü olmalıdır ve ücreti 8 liradır.

Kaynak : Mobil13


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Mobil13.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Mobil13'severlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz