Survivor 2020 finalistlerinden olan Barış Murat Yağcı’nın yarışmaya gitmeden hemen önceki instagram paylaşımı 15 milyondan fazla yorum alarak rekor kırdı. Ünlü oyuncunun yapmış olduğu paylaşım, geçtiğimiz aylarda Selena Gomez ile Diego Costa’yı geçmişti.

Survivor’dan sonrada ününe ün katan Yağçı, sosyal medyada çok fazla konuşulmaya devam ediyor. Yağcı’nın yarışmaya katılım sağlamadan önce yaptığı paylaşım 10 milyon yorum almıştı. Daha önceden Selena Gomez ve Brezilya uyruklu ispanyol futbolcusu olan Diego Costa’yı geçti.

Ünlü oyuncu, 15 milyon yorum için teşekkür etti:

Dünya rekoru kıran paylaşıma gelen yorum sayısı 15 milyonu geçmiş durumda. Sosyal medya üzerinden takipçilerine duyuru yapan Barış, tüm yorumlar için teşekkür etti.

View this post on Instagram

Evet, nereden başlayacağımı bilmeden yazmaya çalışacağım :) Öncelikle bende emeği olan bana hep destek olan değer veren aileme, dostlarıma ve hep yanımda olan fanlarıma sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Hayatımda yeni bir sayfa açmak ve tarih yazmak için uzun bir yolculuğa çıkıyorum. Yaşayacağım tüm zorlukların bilincindeyim. Bugüne kadar ki oyunculuk kariyerimin altında kalan Barış’ı yani gerçek beni tanıyacağınız için çok mutluyum. Dominik’te tarihi birlikte yazacağımıza eminim. Uzun bir süre sonra Kıbrıs’ta görüşmek dileği ile herkesi öpüyorum, hakkınızı helal edin lütfen. İyi ki varsınız.Birlikte başaracağız bana inancınızı ve desteğinizi hep biliyor ve hissediyorum. Saygı ve sevgiyle kalın. @survivorturkiye #survivor2020 #survivor #survivorturkiye

A post shared by Barış Murat Yağcı (@barismrtyagci) on

Ünlü oyuncu, yarışmaya gitmeden önce paylaştığı ve yorum rekoru kıran fotoğrafta şu ifadeleri kullanmıştı:

“Evet, nereden başlayacağımı bilmeden yazmaya çalışacağım. Öncelikle bende emeği olan bana hep destek olan değer veren aileme, dostlarıma ve hep yanımda olan fanlarıma sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Hayatımda yeni bir sayfa açmak ve tarih yazmak için uzun bir yolculuğa çıkıyorum. Yaşayacağım tüm zorlukların bilincindeyim.

Bugüne kadarki oyunculuk kariyerimin altında kalan Barış’ı yani gerçek beni tanıyacağınız için çok mutluyum. Dominik’te tarihi birlikte yazacağımıza eminim. Uzun bir süre sonra Kıbrıs’ta görüşmek dileği ile herkesi öpüyorum, hakkınızı helal edin lütfen. İyi ki varsınız. Birlikte başaracağız bana inancınızı ve desteğinizi hep biliyor ve hissediyorum. Saygı ve sevgiyle kalın.”

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz