Son dönemlerde popülerliğini az da olsa yitiren Swarm uygulaması kendini bazı alanlarda yenilemeye devam ediyor. Önceden FourSquare yerini alan uygulama daha sonra check-in yaparak arkadaşlarınızın nerede olduğunun konum bilgisini veriyor. Eski uygulama olan FourSquare ise, mekanlar hakkında bilgi sahibi vererek, yorum katarak tavsiyelerde bulunuyordu.

Swarm uygulaması son dönemlere reklam gösterimi ile şirkerler tarafından reklam almaktadır. Yani check-in yaptığınız zaman hemen ardından şirket ile anlaşılan reklamlar kullanıcılara sunulmaktadır. Şirketler tarafından promosyona dayalı olarak, izleyici ağ tipine göre reklam tercihi yapılmaktadır.

Eğer siz de bu konu hakkında daha fazla detay almak istiyorsanız http://tr.business.foursquare.com/national-brands bu linke tıklamanız yeterli olacaktır. Swarm üzerinden para kazanmak istiyorsanız da, firma tarafından yer bildirimleri için fazla bonusunuzu Google Adwoks sayesinde paraya çevirip reklam satın alabilirsiniz. Bu yol üzerinden yani Swarm üzerinden bu şekilde kazanç elde edebilirsiniz

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz